Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki (pon - śr przy produktach mrożonych) + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Gwarantujemy dostarczenie produktów zamrożonych - wystarczy odebrać przesyłkę w podczas pierwszej próby doręczenia.

PAMIĘTAJ! PRODUKTY MROŻONE WYSYŁAMY OD 10KG!

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Z racji, że wysyłamy produkty mrożone wysyłki następują tylko od poniedziałku do środy tak, żeby przesyłka nie trafiła do magazynu na weekend.

PAMIĘTAJ! PRODUKTY MROŻONE WYSYŁAMY OD 10KG!

Gwarantujemy dostarczenie produktów zamrożonych - wystarczy odebrać przesyłkę w podczas pierwszej próby doręczenia.

UWAGA! Z racji specyfikacji produktu nie odebranie przesyłki z winy klienta w pierwszym możliwym terminie wyłącza prawo do reklamacji. Kurier też nie ma obowiązku zadzwonić przed doręczeniem dlatego prosimy wybierać adres doręczenia rozsądnie - tak aby kurier zastał kogoś na miejscu.

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl